Malvern Instruments, GE Instruments, Postnova Analytics, GBC Scientific Equipment »Aktualności

Aktualności

 • 2018-06-07

  Klub Malverna 2018 - podziękowanie

  Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom konferencji ,,Polski Klub Malverna 2018", która odbyła się w dniach 4 - 6 czerwca. W tym roku mieliśmy okazję gościć Państwa na szkoleniu ,,Analizatory Zetasizer oraz NanoSight w pomiarach wielkości cząstek" w Hotelu Wodnik k/Bełchatowa.

 • 2018-05-28

  Nowość w naszej ofercie - Zetasizer Pro/Ultra

  Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu najnowsze analizatory z rodziny Zetasizer. Modele Pro oraz Ultra są niezastąpione w analizie cząstek nanometrycznych. Instrumenty służą do charakteryzacji takich materiałów jak nanocząstki, koloidy, białka, liposomy czy mikroemulsje.

 • 2018-04-18

  Bezpłatne szkolenie - Zetasizer i NanoSight

  Pragniemy zaprosić Państwa na bezpłatne szkolenie dotyczące pomiaru wielkości cząstek nanometrycznych. Trzydniowe spotkanie odbędzie się w terminie 4-6 czerwca (poniedziałek, wtorek, środa) w hotelu Wodnik k. Bełchatowa. Gorąco zachęcamy do uczestnictwa!

 • 2018-04-10

  Nowe urządzenie - Morphologi 4/4-ID

  Pragniemy przedstawić Państwu najnowsze analizatory kształtu i wielkości cząstek od firmy Malvern Panalytical. Aparaty z serii Morphologi mogą być sprzężone ze spektrometrem Ramana, co pozwala dodatkowo na chemiczną identyfikację wybranych cząstek w próbce. 

 • 2018-03-27

  EuroLab 2018 - podziękowania

  Serdecznie dziękujemy Państwu za odwiedzenie naszego stoiska podczas 20. Międzynarodowych Targów Analityki i Technik Pomiarowych EUROLAB, które odbyły się w dniach 14-16 marca. Mamy nadzieję, że spotkanie z nami było dla Państwa owocne. Poniżej przedstawiamy galerię zdjęć z targów i jednocześnie zapraszamy na kolejne spotkania z nami.