Malvern Instruments, GE Instruments, Postnova Analytics, GBC Scientific Equipment »Aparatura

Aparatura

W naszym portfolio znajdują się najwyższej klasy analizatory. Układając naszą ofertę staramy się przede wszystkim zaspokoić potrzeby naszych klientów. Zamieszczone w niej instrumenty gwarantują:

  • Szeroki zakres pomiarowy
  • Najlepszą powtarzalność wyników
  • Bezawaryjność
  • Niski koszt eksploatacji
  • Krótki czas pomiaru
  • Najwyższy komfort pracy
  • Innowacyjne rozwiązania

Jesteśmy jedynym w Polsce dystrybutorem i przedstawicielem światowej klasy producentów:

Malvern Panalytical

Malvern Panalytical

Wiodący producent analizatorów do szeroko pojętej charakteryzacji cząstek.
Instrumenty firmy Malvern Panalytical umożliwiają pomiar wielkości cząstek stałych (nano i mikro), emulsji i aerozoli, potencjału zeta i masy cząsteczkowej (nano), a także kształtu cząstek i właściwości reologicznych.

SUEZ Water Technologies & Solutions

SUEZ Water Technologies & Solutions

SUEZ Water Technologies & Solutions (dawniej GE Analytical Instruments) - producent analizatorów TOC (całkowitej zawartości węgla organicznego) w wodzie oczyszczonej a także w wodzie pitnej i ściekach. Pomiary laboratoryjne i on-line TOC, IC oraz przewodności.
Postnova Analytics

Postnova Analytics

Postnova Analytics jest światowym liderem w technice FFF (Field-Flow Fractionation – frakcjonowanie w polu sił). W ofercie firmy znajdują się kompletne systemy do separacji cząstek możliwe do zintegrowania z szeregiem detektorów dobieranych według potrzeb użytkowników.
GBC Scientific Equipment Ltd

GBC Scientific Equipment Ltd

GBC Scientific Equipment Ltd jest doświadczonym i wieloletnim producentem w zakresie analizy elementarnej. Australijska firma oferuje między  innymi: spektrofotometry UV-VIS, analizatory Absorpcyjnej Spektrometrii Atomowej, spektrometry ICP-OES i ICP-Time Of Flight-MS.