A.P. Instruments »Aktualności »Nowe urządzenie - Morphologi 4/4-ID »Nowe urządzenie - Morphologi 4/4-ID

Nowe urządzenie - Morphologi 4/4-ID

tl_files/produkty/G3+Morph-4/MORPHOLOGI-4-2.png

Pragniemy przedstawić Państwu najnowsze analizatory z serii Morphologi od firmy Malvern Panalytical. Urządzenia oferują w pełni zautomatyzowany pomiar cech morfologicznych oraz posiadają możliwość sprzężenia urządzenia ze spektrometrem Ramana, co pozwala dodatkowo na chemiczną identyfikację wybranych cząstek w próbce. Urządzenia te zostały zaprojektowane, aby zaspokoić potrzeby użytkowników, dla których sam pomiar rozkładu wielkości cząstek jest niewystarczający.

Obszerne i intuicyjne oprogramowanie pozwala na prowadzenie pomiarów automatycznie przez analizator zgodnie z ustaloną procedurą pomiarową (SOP), czyniąc pracę z nim wyjątkowo prostą i intuicyjną. Morphologi 4 doskonale sprawdza się zwłaszcza tam, gdzie potrzebne jest wyrażenie parametrów kształtu i wielkości cząstek w sposób liczbowy dla całej lub części populacji cząstek.

Dzięki automatyzacji działania jest idealnym zamiennikiem żmudnej i czasochłonnej mikroskopii manualnej. Układ pomiarowy wyposażony jest w najnowszy zestaw optyczny Nikon CFI 60, wysokiej rozdzielczości kamerę cyfrową CCD oraz szybki komputer o dużej pamięci, pozwalający na błyskawiczne zapisywanie najwyższej jakości obrazów dla każdej zarejestrowanej cząstki.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt z opiekunem produktu - Mariuszem Brzezińskim.

Mariusz Brzeziński+48 666 811 036mariusz.brzezinski@apinstruments.pl

Wróć